Extra Paragraph Types - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: On
vi: Bật

en: Links
vi: Các liên kết

en: Link
vi: Liên kết

en: Image
vi: Ảnh

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Text
vi: Văn bản

en: Off
vi: Tắt

en: Paragraph
vi: Đoạn

en: Tiles
vi: Đã lát
