Extra Paragraph Types - en to es translation catalogue (11 entries)

en: Title
es: Título

en: On
es: Activado

en: Date
es: Fecha

en: Image
es: Imagen

en: Settings
es: Configuración

en: Text
es: Texto

en: Off
es: Desactivado

en: Current
es: Actual

en: Timeline
es: Línea de tiempo

en: Paragraph
es: Párrafo

en: Styles
es: Estilos
