Extra Paragraph Types - en to de translation catalogue (12 entries)

en: Title
de: Titel

en: On
de: An

en: Date
de: Datum

en: Image
de: Bild

en: Settings
de: Einstellungen

en: Off
de: Aus

en: Current
de: Aktuell

en: Timeline
de: Zeitleiste

en: Paragraph
de: Seitenabschnitt

en: Styles
de: Stile

en: Paragraphs
de: Seitenabschnitte

en: Not created
de: Nicht erstellt
