Extra Paragraph Types - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: On
et: Sees

en: Date
et: Kuupäev

en: Image
et: Pilt

en: Settings
et: Seaded

en: Text
et: Tekst

en: Off
et: Väljas

en: Current
et: Praegune

en: Timeline
et: Ajajoon

en: Styles
et: Stiilid
