Extra Paragraph Types - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Title
is: Titill

en: On
is: Virkjað

en: Date
is: Dagsetning

en: Image
is: Mynd

en: Settings
is: Stillingar

en: Text
is: Texti

en: Off
is: Af

en: Current
is: Núverandi
