Extra Paragraph Types - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: On
ar: في

en: Date
ar: التاريخ

en: Image
ar: الصورة

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Text
ar: نص

en: Off
ar: إيقاف

en: Current
ar: الحالي
