Extra Paragraph Types - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Date
jv: Tanggal

en: Image
jv: Gambar

en: Settings
jv: Sétingan

en: Text
jv: Teks

en: Current
jv: Saiki
