Extra Paragraph Types - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: On
lv: Aktīvs

en: Date
lv: Datums

en: Image
lv: Attēls

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Text
lv: Teksts

en: Off
lv: Izslēgts

en: Current
lv: Pašreiz

en: Styles
lv: Stili
