Extra Paragraph Types - en to pt translation catalogue (13 entries)

en: Title
pt: Título

en: On
pt: Habilitado

en: Date
pt: Data

en: Image
pt: Imagem

en: Settings
pt: Configurações

en: Text
pt: Texto

en: Off
pt: Desligado

en: Current
pt: Atual

en: Timeline
pt: Linha do tempo

en: Paragraph
pt: Parágrafo

en: Styles
pt: Estilos

en: Paragraphs
pt: Parágrafos

en: Not created
pt: Não criado
