EPUB Reader Framework (2.0.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: On
cs: Zapnuto

en: File
cs: Soubor

en: Off
cs: Vypnuto

en: Promoted to front page
cs: Zobrazit na titulní stránce

en: Heading
cs: Záhlaví

en: Subtitle
cs: Podnadpis

en: About
cs: Popis

en: Finished with an error.
cs: Dokončeno s chybou.
