EPUB Reader Framework (2.0.0-alpha3) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: File
uk: Файл

en: Promoted to front page
uk: Винесено на головну сторінку

en: Heading
uk: Заголовок

en: Order
uk: Послідовність

en: Cover image
uk: Зображення обкладинки

en: Subtitle
uk: Підзаголовок

en: About
uk: Про модуль

en: Finished with an error.
uk: Завершене з помилкою

en: Chapters
uk: Частини

en: Private file system is set.
uk: Шлях до приватних файлів налаштований.

en: Private file system is not set.
uk: Шлях до приватних файлів не налаштований
