Entityqueue Scheduler Field (8.x-3.0) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: select
et: selekteeri

en: Top
et: Ülesse

en: Bottom
et: Alumine

en: Default value
et: Vaikimisi väärtus

en: The %field date is required. Please enter a date in the format %format.
et: Välja %field kuupäev on kohustuslik. Palun sisesta kuupäev formaadis %format.

en: The %field date is invalid. Please enter a date in the format %format.
et: Välja %field kuupäevaformaat ei ole korrektne. Palun kasuta vormingut %format.
