Entityqueue Scheduler Field (8.x-3.0) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: select
be: абраць

en: Top
be: Верх

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Bottom
be: Знізу

en: Default value
be: Прадвызначанае значэнне

en: The %field date is required. Please enter a date in the format %format.
be: Дата %field патрабуецца. Увядзіце дату ў фармаце %format.

en: The %field date is invalid. Please enter a date in the format %format.
be: Дата %field не правільная. Увядзіце дату ў фармаце %format.
