Entityqueue Scheduler Field (8.x-3.0) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: select
da: vælg

en: Bottom
da: Bund

en: Default value
da: Standardværdi

en: start date
da: startdato

en: end date
da: slutdato

en: The %field date is required. Please enter a date in the format %format.
da: Datoen %field er påkrævet. Indtast venligst en dato på formen %format.

en: The %field date is invalid. Please enter a date in the format %format.
da: Datoen %field er ugyldig. Indtast venligst en dato på formen %format.
