Entityqueue Scheduler Field (8.x-3.0) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: select
el: επιλογή

en: Top
el: Κορυφή

en: Bottom
el: Πυθμένας

en: Default value
el: Προεπιλεγμένη τιμή

en: The %field date is required. Please enter a date in the format %format.
el: Το πεδίο %field ημερομηνίας είναι απαραίτητο. Εισάγετε μια ημερομηνία με τη μορφή %format.

en: The %field date is invalid. Please enter a date in the format %format.
el: Το πεδίο %field ημερομηνίας δεν είναι έγκυρο. Εισάγετε μια ημερομηνία με τη μορφή %format.
