Entityqueue Scheduler Field (8.x-3.0) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: select
fa: انتخاب

en: Top
fa: بالا

en: ID
fa: شناسه

en: Bottom
fa: پایین

en: Default value
fa: مقدار پیش‌فرض
