Entityqueue Scheduler Field (8.x-3.0) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: select
fr: sélectionner

en: Top
fr: Haut

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Bottom
fr: Bas

en: Default value
fr: Valeur par défaut

en: The %field date is required. Please enter a date in the format %format.
fr: La date %field est requise. Veuillez saisir une date au format %format.

en: The %field date is invalid. Please enter a date in the format %format.
fr: La date %field n'est pas valide. Veuillez saisir une date au format %format.
