Entityqueue Scheduler Field (8.x-3.0) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: select
ja: 選択

en: Top
ja: トップ

en: Bottom
ja: ボトム

en: Default value
ja: デフォルト値

en: The %field date is required. Please enter a date in the format %format.
ja: %field の日付は必須です。 %format のフォーマットで日付を入力してください。

en: The %field date is invalid. Please enter a date in the format %format.
ja: %field の日付が正しくありません。 %format のフォーマットで日付を入力してください。
