Entityqueue Scheduler Field (8.x-3.0) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: select
lt: pasirinkti

en: Top
lt: Viršus

en: Bottom
lt: Apačia

en: Default value
lt: Numatytoji reikšmė

en: The %field date is required. Please enter a date in the format %format.
lt: %field reikalinga data. Prašome įvesti data formatu - %format.

en: The %field date is invalid. Please enter a date in the format %format.
lt: %field klaidinga data. Prašome įvesti data formatu - %format.
