Entityqueue Scheduler Field (8.x-3.0) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: select
nl: selecteer

en: Top
nl: Bovenaan

en: Bottom
nl: Onderkant

en: position
nl: positie

en: Default value
nl: Standaardwaarde

en: start date
nl: startdatum

en: The %field date is required. Please enter a date in the format %format.
nl: De datum in %field is verplicht. Gebruik de datumnotatie %format.

en: The %field date is invalid. Please enter a date in the format %format.
nl: De datum in %field is ongeldig. Gebruik de datumnotatie %format.
