Entityqueue Scheduler Field (8.x-3.0) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: select
ru: выбор

en: Top
ru: Вверху

en: Bottom
ru: Снизу

en: position
ru: позиция

en: Default value
ru: Значение по умолчанию

en: The %field date is required. Please enter a date in the format %format.
ru: Поле даты %field обязательно. Введите дату в формате  %format.

en: The %field date is invalid. Please enter a date in the format %format.
ru: Неверный дата %field. Пожалуйста введите дату в формате %format.
