Entityqueue Scheduler Field (8.x-3.0) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: ID
sr: ИД

en: Bottom
sr: Дно

en: Default value
sr: Подразумевана вредност

en: The %field date is required. Please enter a date in the format %format.
sr: %field датум је обавезан. Молим вас унесите датум у формату %format.

en: The %field date is invalid. Please enter a date in the format %format.
sr: %field датум је погрешан. Молим вас унесите датум у формату %format.
