Entityqueue Scheduler Field (8.x-3.0) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: select
sv: välj

en: Top
sv: Överst

en: Bottom
sv: Längst ned

en: Default value
sv: Förvalt värde

en: The %field date is required. Please enter a date in the format %format.
sv: Datumet %field är obligatoriskt. Var vänlig ange ett datum på format %format.

en: The %field date is invalid. Please enter a date in the format %format.
sv: Datumet %field är ogiltigt. Var vänlig ange ett datum på formatet %format.
