Entityqueue Scheduler Field (8.x-3.0) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: select
tr: seç

en: Top
tr: En üst

en: Bottom
tr: Alt

en: Default value
tr: Varsayılan değer

en: The %field date is required. Please enter a date in the format %format.
tr: %field alanı için tarih zorunlu. Lütfen %format biçiminde bir tarih girin.

en: The %field date is invalid. Please enter a date in the format %format.
tr: %field için girilen değer geçersiz. Lütfen %format biçiminde bir tarih girin.
