EPSCoR ERCore (10.1.2-beta1) - en to el translation catalogue (102 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Pages
el: Σελίδες

en: Status
el: Κατάσταση

en: Register
el: Εγγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Totals
el: Σύνολα

en: Type
el: Τύπος

en: Author
el: Συντάκτης

en: Description
el: Περιγραφή

en: On
el: Ανοικτό

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: None
el: Κανένα

en: Number
el: Αριθμός

en: Country
el: Χώρα

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: Image
el: Εικόνα

en: Category
el: Κατηγορία

en: Name
el: Όνομα

en: Book
el: Βιβλίο

en: Help
el: Βοήθεια

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Archive
el: Αρχειοθετημένο αρχείο

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: Component
el: Συστατικό

en: Total
el: Συνολικό κόστος

en: Components
el: Συστατικά

en: Unknown
el: Άγνωστο

en: Attachment
el: Συνημμένο

en: Picture
el: Εικόνα

en: User
el: Χρήστης

en: Content type
el: Τύπος περιεχομένου

en: All
el: Όλες

en: Active
el: Ενεργό

en: Submitted
el: Υποβλήθηκε

en: Page title
el: Τίτλος σελίδας

en: Block
el: Μπλοκ

en: Page
el: Σελίδα

en: Off
el: Κλειστό

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Location
el: Τοποθεσία

en: Promoted to front page
el: Προβιβασμένο στην πρώτη σελίδα

en: Last access
el: Τελευταία προσπέλαση

en: Count
el: Αρίθμηση

en: Start Date
el: Ημερομηνία έναρξης

en: End Date
el: Ημερομηνία Λήξης

en: Address
el: Διεύθυνση

en: Desc
el: Φθί

en: Events
el: Γεγονότα

en: Start
el: Αρχή

en: End
el: Τέλος

en: End date
el: Ημερομηνία λήξης

en: Other
el: Άλλο

en: Last
el: Τελευταίο

en: Published?
el: Δημοσιεύτηκε;

en: City
el: Πόλη

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Full
el: Πλήρες

en: Gender
el: Γένος

en: Authored on
el: Συντάχθηκε στις

en: Pending
el: Εκκρεμεί

en: File Upload
el: Αποστολή αρχείου

en: Upload file
el: Αποστολή αρχείου

en: Token
el: Σύμβολο (token) αντικατάστασης

en: First
el: Πρώτο

en: author
el: συγγραφέας

en: White
el: Λευκό

en: Website
el: Ιστοσελίδα

en: Completed
el: Ολοκληρώθηκε

en: ‹ Previous
el: ‹ Προηγούμενο

en: Next ›
el: Επόμενο ›

en: Unpublished
el: Μη δημοσιευμένο

en: Tabs
el: Καρτέλες

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Participants
el: Συμμετέχοντες

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Main navigation
el: Κεντρική πλοήγηση

en: Dates
el: Ημερομηνίες

en: No content available.
el: Δεν υπάρχει διαθέσιμη ύλη.

en: Parent ID
el: Γονικό ID

en: Collaboration
el: Συνεργασία

en: Abbreviation
el: Συντομογραφία

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Your virtual face or picture.
el: Το εικονικό σας πρόσωπο ή εικόνα.

en: Status messages
el: Μηνύματα κατάστασης

en: Highlight
el: Επισήμανση

en: Published status
el: Κατάσταση δημοσίευσης

en: Main page content
el: Περιεχόμενο κεντρικής σελίδας

en: Find and manage content.
el: Εύρεση και διαχείριση περιεχομένου

en: Filipino
el: Φιλιπινέζικα

en: Footer menu
el: Μενού υποσέλιδου

en: Asc
el: Αύξ

en: Primary admin actions
el: Πρωτεύουσες ενέργειες διαχείρισης

en: User account menu
el: Μενού λογαριασμού χρήστη

en: Find and manage content
el: Αναζήτηση και διαχείριση περιεχομένου
