EPSCoR ERCore (10.1.2-beta1) - en to ht translation catalogue (38 entries)

en: Body
ht: Kò

en: Status
ht: Eta

en: Register
ht: Kreye kont

en: Operations
ht: Operasyon

en: Type
ht: Tip

en: Author
ht: Otè

en: Description
ht: Deskripsyon

en: On
ht: Ouvè

en: Date
ht: Dat

en: Image
ht: Imaj

en: Name
ht: Non

en: Help
ht: Èd

en: Default
ht: Pa defo

en: Updated
ht: A jou

en: Picture
ht: Foto

en: User
ht: Itilizatè

en: Content type
ht: Tip kontni

en: All
ht: Tout

en: Page title
ht: Tit paj

en: Block
ht: Blòk

en: Page
ht: Paj

en: Off
ht: Fèmen

en: Filter
ht: Filtre

en: Promoted to front page
ht: Fè pwomosyon sou paj akèy la

en: Desc
ht: Des

en: author
ht: otè

en: ‹ Previous
ht: ‹ Presedan

en: Next ›
ht: Swivan ›

en: Apply
ht: Aplike

en: Main navigation
ht: Meni prensipal

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj

en: - All -
ht: - Tout -

en: Your virtual face or picture.
ht: Yon vizaj vityel oubyen foto

en: Main page content
ht: Kontni paj prensipal la

en: Footer menu
ht: Meni pye paj la

en: Asc
ht: Mont

en: Site branding
ht: Eslogan sit la

en: User account menu
ht: Meni kont itilizatè
