EPSCoR ERCore (10.1.2-beta1) - en to ps translation catalogue (43 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Body
ps: تنه

en: Pages
ps: پاڼې

en: Status
ps: حالت

en: Content
ps: منځپانګه

en: Type
ps: بڼه

en: Author
ps: ليكوال

en: Description
ps: سپړنه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Edit
ps: سمون

en: Date
ps: نيټه

en: None
ps: هېڅ يو

en: Link
ps: تړونی

en: Image
ps: انځور

en: Category
ps: ټولی

en: Name
ps: نوم

en: Book
ps: کتاب

en: Help
ps: مرسته

en: Default
ps: تلواله

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: ID
ps: پېژند

en: Unknown
ps: ناپیژنده

en: Attachment
ps: نښل

en: Picture
ps: انځور

en: User
ps: غړی

en: Email
ps: بریښنالیک

en: All
ps: ټول

en: Active
ps: فعال

en: Page title
ps: پاڼې سرلیک

en: Block
ps: غونډ

en: Page
ps: پاڼه

en: Published
ps: خپاره شوي

en: Filter
ps: چاڼ

en: Count
ps: شمیر

en: Other
ps: نور

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: author
ps: ليكوال

en: Tabs
ps: ټوپونه

en: Apply
ps: تطبيقول

en: Parent ID
ps: پلرين پېژند

en: - All -
ps: - ټول -

en: Filipino
ps: فېلېپنی
