EPSCoR ERCore (10.1.4-beta1) - en to mn translation catalogue (39 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Pages
mn: Хуудаснууд

en: Status
mn: Төлөв

en: Register
mn: Бүртгүүлэх

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Content
mn: Агуулга

en: Totals
mn: Нийт

en: Type
mn: Төрөл

en: Author
mn: Зохиогч

en: Description
mn: Тайлбар

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Edit
mn: Засварлах

en: Date
mn: Огноо

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: None
mn: Байхгүй

en: Number
mn: Дугаар

en: Country
mn: Улс

en: Link
mn: Холбоос

en: Image
mn: Зураг

en: Category
mn: Ангилал

en: Name
mn: Нэр

en: Book
mn: Ном

en: Help
mn: Тусламж

en: Default
mn: Анхны утга

en: Unknown
mn: Үл мэдэгдэх

en: Picture
mn: Зураг

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Email
mn: Имэйл

en: All
mn: Бүгд

en: Active
mn: Идэвхтэй

en: Page title
mn: Хуудсын гарчиг

en: Block
mn: Хавтан

en: Page
mn: Хуудас

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: Location
mn: Байрлал

en: Authored on
mn: Зохиосон огноо
