EPSCoR ERCore (8.x-1.0-beta14) - en to fy translation catalogue (10 entries)

en: Title
fy: Titel

en: Body
fy: Berjochttekst

en: Edit
fy: Bewurkje

en: Date
fy: Datum

en: None
fy: Gjin

en: Unknown
fy: Unbekend

en: Picture
fy: Ofbylding

en: Active
fy: Aktyf

en: Authored on
fy: Skreaun op

en: Upload File
fy: Bestân oplade
