EPSCoR ERCore (8.x-1.0-beta14) - en to sq translation catalogue (31 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Body
sq: Trupi

en: Pages
sq: Faqet

en: Status
sq: Gjendja

en: Type
sq: Lloji

en: Author
sq: Autori

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Categories
sq: Kategoritë

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Date
sq: Data

en: Reset
sq: Rifillo

en: Link
sq: Lidhje

en: Category
sq: Kategoria

en: Name
sq: Emri

en: Book
sq: Libri

en: Help
sq: Ndihmë

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Unknown
sq: Nuk njihet

en: Picture
sq: Fotografia

en: All
sq: Të gjitha

en: Active
sq: Aktiv

en: Page title
sq: Titulli i faqes

en: Block
sq: Bllokuar

en: Page
sq: Faqe

en: Published
sq: Publikuar

en: Location
sq: Vendodhja

en: Promoted to front page
sq: Vendosur tek faqja qendrore

en: Other
sq: Tjetër

en: Authored on
sq: Krijuar më
