EPSCoR ERCore (8.x-1.0-beta17) - en to si translation catalogue (18 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Body
si: බඳ

en: Pages
si: පිටු

en: Status
si: තත්වය

en: Register
si: ලියාපදිංචිවීම

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Totals
si: එකතුව

en: Type
si: වර්ගය

en: Description
si: විස්තරය

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Date
si: දිනය

en: Link
si: සම්බන්ධය

en: Image
si: රූපය

en: Name
si: නම

en: Picture
si: පින්තූරය

en: All
si: සියල්ල

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
