EPSCoR ERCore (8.x-1.0-beta22) - en to eu translation catalogue (77 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Body
eu: Gorputza

en: Pages
eu: Orriak

en: Status
eu: Egoera

en: Register
eu: Erregistratu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Content
eu: Edukia

en: Type
eu: Mota

en: Author
eu: Egilea

en: Description
eu: Azalpena

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Categories
eu: Kategoriak

en: Edit
eu: Editatu

en: Date
eu: Data

en: Reset
eu: Garbitu

en: None
eu: Bat ere ez

en: Country
eu: Herria

en: Link
eu: Esteka

en: Image
eu: Irudia

en: Category
eu: Kategoria

en: Name
eu: Izena

en: Book
eu: Liburua

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: Component
eu: Osagaia

en: Unknown
eu: Ezezaguna

en: Picture
eu: Irudia

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Content type
eu: Eduki mota

en: All
eu: Guztiak

en: Active
eu: Aktiboa

en: Submitted
eu: Bidalia

en: Panels
eu: Panelak

en: Block
eu: Blokea

en: Page
eu: Orria

en: Published
eu: Argitaratua

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Location
eu: Kokalekua

en: Promoted to front page
eu: Atariko orria sustatua

en: Last access
eu: Azken atzipena

en: Node Title
eu: Nodo izenburua

en: End Date
eu: Bukaera data

en: Address
eu: Helbidea

en: email
eu: eposta

en: Desc
eu: Beheraka

en: Events
eu: Gertaerak

en: End date
eu: Amaiera data

en: Other
eu: Bestea

en: Last
eu: Azkena

en: Full
eu: Osoa

en: Authored on
eu: Noiz egina:

en: File Upload
eu: Fitxategia kargatu

en: First
eu: Lehena

en: author
eu: egilea

en: ‹ Previous
eu: ‹ Aurrekoak

en: Next ›
eu: Hurrengoak ›

en: Unpublished
eu: Argitaratu gabe

en: Apply
eu: Ezarri

en: Participants
eu: Partehartzaileak

en: Publications
eu: Argitalpenak

en: Administrator
eu: Kudeatzailea

en: Panel
eu: Panela

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Dates
eu: Datak

en: No content available.
eu: Ez dago eduki erabilgarririk.

en: Publication
eu: Argitalpena

en: Abbreviation
eu: Laburdura

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Your virtual face or picture.
eu: Zure aurpegi birtuala edo argazkia

en: Published status
eu: Argitalpen egoera

en: Find and manage content.
eu: Edukiak bilatu eta kudeatu.

en: Asc
eu: Goraka

en: Find and manage content
eu: Edukiak aurkitu eta kudeatu
