EPSCoR ERCore (8.x-1.0-beta23) - en to ast translation catalogue (37 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Body
ast: Cuerpu

en: Pages
ast: Páxines

en: Status
ast: Estáu

en: Operations
ast: Operaciones

en: Content
ast: Conteníu

en: Type
ast: Triba

en: Author
ast: Autor

en: Description
ast: Descripción

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Categories
ast: Categoríes

en: Edit
ast: Editar

en: Date
ast: Data

en: Reset
ast: Reafitar

en: None
ast: Nengún

en: Link
ast: Enllaz

en: Image
ast: Imaxe

en: Category
ast: Categoría

en: Name
ast: Nome

en: Book
ast: Llibru

en: Default
ast: Predefiníu

en: Updated
ast: Anováu

en: Unknown
ast: Desconocíu

en: Picture
ast: Imaxe

en: User
ast: Usuariu

en: Content type
ast: Triba de conteníu

en: All
ast: Too

en: Active
ast: Activu

en: Block
ast: Bloque

en: Page
ast: Páxina

en: Published
ast: Espublizáu

en: Filter
ast: Filtru

en: Location
ast: Llugar

en: Last access
ast: Accesu últimu

en: Other
ast: Otru

en: Authored on
ast: Autoría en
