EPSCoR ERCore (8.x-1.0-beta24) - en to ga translation catalogue (21 entries)

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: None
ga: Roghnaigh ón liosta

en: Country
ga: Tír

en: Category
ga: Ábhar

en: Book
ga: Leabhar

en: Total
ga: Iomlán

en: Picture
ga: Pictiúr

en: Start Date
ga: Dáta tosaithe

en: Events
ga: Imeachtaí

en: First Name
ga: Ainm

en: Last Name
ga: Sloinne

en: City
ga: Cathair

en: Pending
ga: Ar feitheamh

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm

en: Publications
ga: Foilseacháin

en: Postal Code
ga: Cód Poist

en: Publication
ga: Foilseachán

en: Address 2
ga: Seoladh 2

en: Date of Publication
ga: Dáta an Fhoilseacháin
