EPSCoR ERCore (8.x-1.0-beta24) - en to gl translation catalogue (87 entries)

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: Pages
gl: Páxinas

en: Status
gl: Estado

en: Register
gl: Rexistrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Content
gl: Contido

en: Totals
gl: Totais

en: Type
gl: Tipo

en: Author
gl: Autor/a

en: Description
gl: Descrición

en: On
gl: Activo

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Categories
gl: Categorías

en: Edit
gl: Editar

en: Date
gl: Data

en: Reset
gl: Reiniciar

en: None
gl: Ningún

en: Country
gl: País

en: Link
gl: Ligazón

en: Image
gl: Imaxe

en: Category
gl: Categoría

en: Name
gl: Nome

en: Book
gl: Libro

en: Default
gl: Predeterminado

en: Archive
gl: Arquivo

en: Updated
gl: Actualizado

en: Component
gl: Compoñente

en: Components
gl: Compoñentes

en: Unknown
gl: Descoñecido

en: Picture
gl: Imaxe

en: User
gl: Usuario/a

en: Content type
gl: Tipo de contido

en: All
gl: Todo

en: Active
gl: Activo

en: Submitted
gl: Enviado

en: Block
gl: Bloque

en: Page
gl: Páxina

en: Off
gl: Desactivado

en: Published
gl: Publicado

en: Filter
gl: Filtro

en: Location
gl: Localización

en: Promoted to front page
gl: Promocionado á páxina principal

en: Last access
gl: Último acceso

en: Node Title
gl: Título do Nodo.

en: Start Date
gl: Data de Inicio

en: End Date
gl: Data de Fin

en: Address
gl: Enderezo

en: email
gl: correo electrónico

en: Events
gl: Eventos

en: Start
gl: Comezo

en: End
gl: Fin

en: End date
gl: Data de fin

en: Other
gl: Outro

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Full
gl: Completo

en: Authored on
gl: Creado en

en: Pending
gl: Pendente

en: File Upload
gl: Subida de ficheiro

en: Upload file
gl: Limpar os nomes dos ficheiros subidos

en: Token
gl: Símbolos

en: First
gl: Primeiro

en: author
gl: autor

en: White
gl: Branco

en: ‹ Previous
gl: ‹ Anterior

en: Next ›
gl: Seguinte ›

en: Unpublished
gl: Non publicado

en: Upload File
gl: Subir arquivo

en: Apply
gl: Aplicar

en: Participants
gl: Participantes

en: Abstract
gl: Abstracto

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Presentation
gl: Presentación

en: Dates
gl: Datas

en: No content available.
gl: Contido non dispoñible

en: Citation
gl: Citación

en: Parent ID
gl: ID do pai

en: Primary
gl: Primario

en: Collaboration
gl: Colaboración

en: Abbreviation
gl: Abreviatura

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »

en: Published status
gl: Estado de publicación

en: Find and manage content.
gl: Encontrar e xestionar contido.
