EPSCoR ERCore (8.x-1.0-beta25) - en to ka translation catalogue (49 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Body
ka: ტანი

en: Pages
ka: გვერდები

en: Status
ka: სტატუსი

en: Register
ka: რეგისტრაცია

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Content
ka: კონტენტი

en: Totals
ka: ჯამი

en: Type
ka: ტიპი

en: Author
ka: ავტორი

en: Description
ka: აღწერა

en: On
ka: ჩართვა

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Categories
ka: კატეგორიები

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Date
ka: თარიღი

en: None
ka: არცერთი

en: Country
ka: ქვეყანა

en: Link
ka: ბმული

en: Image
ka: სურათი

en: Category
ka: კატეგორია

en: Name
ka: სახელი

en: Book
ka: წიგნი

en: Updated
ka: განახლებულია

en: Component
ka: კომპონენტი

en: Unknown
ka: უცნობი

en: Picture
ka: სურათი

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Content type
ka: კონტენტის ტიპი

en: All
ka: ყველა

en: Active
ka: აქტიური

en: Block
ka: ბლოკი

en: Page
ka: გვერდი

en: Off
ka: გამორთვა

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Location
ka: ადგილმდებარეობა

en: Last access
ka: ბოლო ვიზიტი

en: Desc
ka: აღწერა

en: Other
ka: სხვა

en: Full
ka: სრული

en: Authored on
ka: დაიწერა

en: author
ka: ავტორი

en: ‹ Previous
ka: ‹ წინა

en: Next ›
ka: შემდეგი ›

en: Dates
ka: თარიღები

en: Abbreviation
ka: აბრევიატურა

en: - All -
ka: - ყველა -
