EPSCoR ERCore (8.x-1.0-beta28) - en to bg translation catalogue (50 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Body
bg: Съдържание

en: Pages
bg: Страници

en: Status
bg: Статус

en: Operations
bg: Действия

en: Content
bg: Съдържание

en: Type
bg: Тип

en: Author
bg: Автор

en: Description
bg: Описание

en: On
bg: Включи

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Categories
bg: Категории

en: Edit
bg: Редактирай

en: Date
bg: Дата

en: Reset
bg: Рестартирай

en: None
bg: Не

en: Country
bg: Страна

en: Link
bg: Линк

en: Image
bg: Снимка

en: Category
bg: Категория

en: Name
bg: Име

en: Book
bg: Книга

en: Default
bg: По подразбиране

en: Updated
bg: Обновено

en: Total
bg: Общо

en: Unknown
bg: Неизвестно

en: Picture
bg: Изображение

en: User
bg: Потребител

en: Content type
bg: Тип на съдържанието

en: All
bg: Всички

en: Active
bg: Активен

en: Block
bg: Блокирай

en: Page
bg: Страница

en: Off
bg: Изключи

en: Published
bg: Публикувано

en: Filter
bg: Филтър

en: Location
bg: Местоположение

en: Promoted to front page
bg: Публикувано на първа страница

en: Last access
bg: Последен достъп

en: Address
bg: Адрес

en: email
bg: Ел. поща

en: Other
bg: Други

en: Authored on
bg: Написано на

en: Pending
bg: В изчакване

en: Upload file
bg: Качи файл

en: Expired
bg: Изтекли

en: Apply
bg: Търси

en: Participants
bg: Участници

en: Abbreviation
bg: Съкращение
