EPSCoR ERCore (8.x-1.0-beta29) - en to hy translation catalogue (43 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Pages
hy: Էջեր

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Register
hy: Գրանցվել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Type
hy: Տեսակ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Categories
hy: Կատեգորիաներ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: None
hy: Ոչ մի

en: Country
hy: Երկիր

en: Link
hy: Հղում

en: Image
hy: Նկար

en: Category
hy: Կատեգորիա

en: Name
hy: Անուն

en: Book
hy: Գիրք

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Archive
hy: Արխիվացնել

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Unknown
hy: Անհայտ

en: Picture
hy: նկար

en: User
hy: Օգտագործող

en: Content type
hy: Բովանդակության տեսակ

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Block
hy: Բլոկ

en: Page
hy: Էջ

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Location
hy: գտնվելու վայրը

en: Last access
hy: Վերջին մուտքը

en: End date
hy: Ավարտի ամսաթիվը

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Authored on
hy: Ստեղծվել է

en: author
hy: հեղինակ

en: Your virtual face or picture.
hy: Ձեր վիրտուալ դեմքը կամ նկարը:

en: Filipino
hy: ֆիլիպինյան
