EPSCoR ERCore (8.x-1.0-beta29) - en to rw translation catalogue (6 entries)

en: Title
rw: Umutwe

en: Pages
rw: amapaji

en: Register
rw: Iyandikishe

en: Yes
rw: Yego

en: No
rw: Oya

en: White
rw: Umweru
