EPSCoR ERCore (8.x-1.0-beta32) - en to mk translation catalogue (9 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: Content
mk: Содржина

en: Type
mk: Тип

en: Author
mk: Автор

en: Categories
mk: Категории

en: Help
mk: Помош

en: Active
mk: Активно

en: Location
mk: Локација

en: - All -
mk: - Сите -
