EPSCoR ERCore (8.x-1.0-beta34) - en to lo translation catalogue (7 entries)

en: Pages
lo: ໜ້າເວັບ

en: Content
lo: ເນື້ອໃນ

en: Edit
lo: ດັດແກ້

en: Image
lo: ຮູບພາບ

en: Help
lo: ຊ່ວຍເຫຼືອ

en: Active
lo: ກຳລັງໃຊ້ງານ

en: Main page content
lo: ເນື້ອໃນຂອງໜ້າຫຼັກ
