EPSCoR ERCore (8.x-1.0-beta36) - en to or translation catalogue (16 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Pages
or: ପୃଷ୍ଠା

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Help
or: ସହାୟକ

en: Default
or: ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ

en: Email
or: ଇ-ମେଲ

en: Active
or: ସକ୍ରିୟ

en: Block
or: ବ୍ଲକ

en: Published
or: ପ୍ରକାଶିତ

en: Filter
or: ଛାଣକ

en: Promoted to front page
or: ମୂଳ ପୃଷ୍ଠା କୁ ଉତ୍ତରୋନ୍ନତି

en: Last access
or: ଶେଷ ପ୍ରବେଶ

en: Authored on
or: ଲିଖିତ ଦିନାଂକ
