EPSCoR ERCore (8.x-1.0) - en to lt translation catalogue (98 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Pages
lt: Puslapiai

en: Status
lt: Būsena

en: Register
lt: Registruotis

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Content
lt: Turinys

en: Type
lt: Tipas

en: Author
lt: Autorius

en: Description
lt: Aprašymas

en: On
lt: Įjungta

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Categories
lt: Kategorijos

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Date
lt: Data

en: Reset
lt: Išvalyti

en: None
lt: Joks

en: Number
lt: Skaičius

en: Country
lt: Šalis

en: Link
lt: Nuoroda

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Category
lt: Kategorija

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Book
lt: Knyga

en: Help
lt: Pagalba

en: Default
lt: Numatytasis

en: Archive
lt: Archyvas

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Component
lt: Komponentas

en: Total
lt: Iš viso

en: Components
lt: Komponentai

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: Attachment
lt: Prisegtukas

en: Picture
lt: Nuotrauka

en: User
lt: Narys

en: Content type
lt: Turinio tipas

en: Email
lt: El. paštas

en: All
lt: Visi

en: Active
lt: Aktyvus

en: Submitted
lt: Pateikta

en: Page title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Block
lt: Blokas

en: Page
lt: Puslapis

en: Off
lt: Išjungta

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Location
lt: Vieta

en: Promoted to front page
lt: Iškeltas į pagrindinį puslapį

en: Last access
lt: Naudojosi

en: Start Date
lt: Pradžios data

en: Address
lt: Adresas

en: email
lt: el. paštas

en: Events
lt: Įvykiai

en: Start
lt: Pradžia

en: End
lt: Pabaiga

en: End date
lt: Pabaigos data

en: Other
lt: Kiti

en: Last
lt: Paskutinis

en: City
lt: Miestas

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Full
lt: Pilnas

en: Authored on
lt: Sukūrimo data

en: Pending
lt: Laukiama

en: File Upload
lt: Failo įkėlimas

en: Upload file
lt: Įkelti failą

en: Expired
lt: Pasibaigė galiojimas

en: First
lt: Pirmas

en: author
lt: autorius

en: White
lt: Baltas

en: Completed
lt: Pabaigtas

en: Unpublished
lt: Nepaskelbtas

en: Tabs
lt: Kortelės

en: Upload File
lt: Įkelti failą

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Event Name
lt: Įvykio pavadinimas

en: Participants
lt: Dalyviai

en: Postal Code
lt: Pašto kodas

en: Main navigation
lt: Pagrindinė navigacija

en: Dates
lt: Datos

en: No content available.
lt: Turinio nėra.

en: Collaboration
lt: Bendradarbiavimas

en: Abbreviation
lt: Sutrumpinimas

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Address 2
lt: Adresas 2

en: Save Filter
lt: Išsaugoto filtrą

en: Last »
lt: Paskutinis »

en: Your virtual face or picture.
lt: Jūsų virtualus veidas ar paveikslėlis.

en: Status messages
lt: Būsenos žinutės

en: Published status
lt: Paskelbta statusas

en: Main page content
lt: Pagrindinio puslapio turinys

en: Find and manage content.
lt: Surasti ir valdyti turinį.

en: Filipino
lt: Filipinų

en: Footer menu
lt: Poraštės meniu

en: Unique ID
lt: Unikalus ID

en: Primary admin actions
lt: Pirminiai administravimo veiksmai

en: User account menu
lt: Nario paskyros meniu
