EPSCoR ERCore (8.x-1.10) - en to pl translation catalogue (139 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Body
pl: Treść

en: Pages
pl: Strony

en: Register
pl: Rejestracja

en: Operations
pl: Operacje

en: Content
pl: Zawartość

en: Totals
pl: Razem

en: Type
pl: Typ

en: Author
pl: Autor

en: Description
pl: Opis

en: On
pl: Włączony

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Categories
pl: Kategorie

en: Edit
pl: Edytuj

en: Date
pl: Data

en: Reset
pl: Resetuj

en: None
pl: Brak

en: Number
pl: Liczba

en: Country
pl: Państwo

en: Link
pl: Odnośnik

en: Image
pl: Obraz

en: Category
pl: Kategoria

en: Name
pl: Nazwa

en: Book
pl: Książka

en: Help
pl: Pomoc

en: Default
pl: Domyślny

en: Partial
pl: Częściowe:

en: Archive
pl: Archiwizuj

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: Component
pl: Komponent

en: Total
pl: Razem

en: Components
pl: Komponenty

en: Unknown
pl: Nieznany

en: Attachment
pl: Załącznik

en: Picture
pl: Obraz

en: User
pl: Użytkownik

en: Content type
pl: Rodzaj zawartości

en: All
pl: Wszystko

en: Active
pl: Aktywne

en: Submitted
pl: Przesłano

en: Panels
pl: Panele

en: Page title
pl: Tytuł strony

en: Block
pl: Blok

en: Page
pl: Strona

en: Off
pl: Wyłączony

en: Published
pl: Opublikowane

en: Filter
pl: Filtr

en: Location
pl: Położenie

en: Promoted to front page
pl: Promowany na stronie głównej

en: Last access
pl: Ostatni dostęp

en: Count
pl: Liczba

en: Node Title
pl: Tytuł węzła

en: Volume
pl: Głośność

en: Start Date
pl: Data początkowa

en: End Date
pl: Data końcowa

en: Address
pl: Adres

en: email
pl: e-mail

en: Desc
pl: Malejąco

en: Events
pl: Wydarzenia

en: Start
pl: Początek

en: End
pl: Koniec

en: End date
pl: Data końcowa

en: Other
pl: Inne

en: Last
pl: Ostatni

en: First Name
pl: Imię

en: Last Name
pl: Nazwisko

en: City
pl: Miasto

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Full
pl: Pełny

en: Gender
pl: Płeć

en: Male
pl: Mężczyzna

en: Female
pl: Kobieta

en: Department
pl: Departament

en: Authored on
pl: Data dodania

en: Pending
pl: Oczekujące

en: File Upload
pl: Wysyłanie pliku

en: Upload file
pl: Wyślij plik

en: Token
pl: Wzorzec

en: Expired
pl: Przedawnione

en: First
pl: Pierwszy

en: author
pl: autor

en: White
pl: Biały

en: Website
pl: Strona WWW

en: Completed
pl: Zakończone

en: ‹ Previous
pl: ‹ Poprzednia

en: Next ›
pl: Następna ›

en: Unpublished
pl: Nieopublikowany

en: Tabs
pl: Zakładki

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Publisher
pl: Wydawca

en: Participants
pl: Uczestnicy

en: Postal Code
pl: Kod pocztowy

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Family
pl: Rodzina

en: Filter Type
pl: Typ filtra

en: Paragraph
pl: Akapit

en: Guest
pl: Gość

en: Presentation
pl: Prezentacja

en: Main navigation
pl: Główna nawigacja

en: Dates
pl: Daty

en: No content available.
pl: Brak zawartości.

en: Publication
pl: Publikacja

en: Citation
pl: Cytat

en: Credentials
pl: Kwalifikacje

en: Parent ID
pl: Nadrzędne ID

en: Primary
pl: Główny

en: Collaboration
pl: Współpraca

en: Abbreviation
pl: Skrót

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Address 2
pl: Adres c.d.

en: « First
pl: « Pierwsza

en: Last »
pl: Ostatnia »

en: Your virtual face or picture.
pl: Twoje zdjęcie lub obraz.

en: Breadcrumbs
pl: Breadcrumby

en: Status messages
pl: Wiadomości statusu

en: Highlight
pl: Zaznaczenie

en: Published status
pl: Status publikacji

en: Main page content
pl: Zawartość główna

en: Find and manage content.
pl: Wyszukiwanie i zarządzanie zawartością.

en: Middle name(s)
pl: Drugie imię (imiona)

en: Generational
pl: Pokolenie

en: Filipino
pl: Filipiński

en: Administrative settings
pl: Ustawienia administracyjne

en: Data export
pl: Eksport danych

en: Footer menu
pl: Menu stopki

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny

en: Get the actual content from a content revision.
pl: Pobierz właściwą zawartość na podstawie wersji zawartości.

en: Entity Reference
pl: Referencja do encji

en: Event name
pl: Nazwa wydarzenia

en: Paragraphs
pl: Akapity

en: Displaying @start - @end of @total
pl: Wyświetlanie @start - @end z @total

en: Site branding
pl: Marka witryny

en: Primary admin actions
pl: Podstawowe akcje administratora

en: User account menu
pl: Menu konta użytkownika

en: Find and manage content
pl: Znajdź i zarządzaj treścią

en: Edit {{ name }}
pl: Edytuj {{ name }}
