EPSCoR ERCore (8.x-1.11) - en to et translation catalogue (117 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: Pages
et: Lehed

en: Status
et: Olek

en: Register
et: Registreeru

en: Operations
et: Toimingud

en: Content
et: Sisu

en: Totals
et: Kokku

en: Type
et: Liik

en: Author
et: Autor

en: Description
et: Kirjeldus

en: On
et: Sees

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Categories
et: Kategooriad

en: Edit
et: Muuda

en: Date
et: Kuupäev

en: Reset
et: Tühista

en: None
et: Puudub

en: Country
et: Riik

en: Image
et: Pilt

en: Category
et: Kategooria

en: Name
et: Nimi

en: Book
et: Raamat

en: Help
et: Abi

en: Default
et: Vaikimisi

en: Archive
et: Arhiiv

en: Updated
et: Uuendatud

en: Component
et: Komponent

en: Total
et: Kokku

en: Components
et: Komponendid

en: Unknown
et: Tundmatu

en: Attachment
et: Manus

en: Picture
et: Pilt

en: User
et: Kasutaja

en: Content type
et: Sisu tüüp

en: Email
et: E-kiri

en: All
et: Kõik

en: Active
et: Aktiivne

en: Submitted
et: Vastatud

en: Page title
et: Lehe pealkiri

en: Block
et: Plokk

en: Page
et: Lehekülg

en: Off
et: Väljas

en: Published
et: Avaldatud

en: Filter
et: Filtreeri

en: Location
et: Asukoht

en: Promoted to front page
et: Ülendatud esilehele

en: Last access
et: Viimane külastus

en: Count
et: Arv

en: Node Title
et: Sisu pealkiri

en: Volume
et: Maht

en: Start Date
et: Alguskuupäev

en: Software
et: Tarkvara

en: Address
et: Aadress

en: Desc
et: Kahanev

en: Start
et: Algus

en: End
et: Lõpp

en: End date
et: Lõpu kuupäev

en: Other
et: Muu

en: Last
et: Viimane

en: City
et: Linn

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Full
et: Täielik

en: Gender
et: Sugu

en: Male
et: Mees

en: Female
et: Naine

en: Department
et: Osakond

en: Authored on
et: Loomise kuupäev

en: Pending
et: Ootel

en: File Upload
et: Faili üleslaadimine

en: Upload file
et: Lae fail üles

en: Token
et: Tekstiasendaja

en: First
et: Esimene

en: author
et: autor

en: White
et: Valge

en: Completed
et: Lõpetatud

en: ‹ Previous
et: ‹ Eelmine

en: Next ›
et: Järgmine ›

en: Unpublished
et: Avaldamata

en: Tabs
et: Sakid

en: Apply
et: Rakenda

en: Abstract
et: Abstraktne

en: Postal Code
et: Postiindeks

en: Panel
et: Paneel

en: Offset
et: Nihe

en: Filter Type
et: Filtri tüüp

en: Main navigation
et: Põhinavigatsioon

en: Dates
et: Kuupäevad

en: No content available.
et: Sisu puudub.

en: Parent ID
et: Vanema ID

en: Collaboration
et: Koostöö

en: Abbreviation
et: Lühend

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Address 2
et: Aadress 2

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Your virtual face or picture.
et: Sinu virtuaalne nägu või pilt.

en: Phone (Mobile)
et: Telefon (mobiil)

en: Breadcrumbs
et: Leivapuru

en: Status messages
et: Olekuteated

en: Highlight
et: Esile tõstetud

en: Published status
et: Avaldamise staatus

en: Main page content
et: Lehekülje sisuosa

en: Find and manage content.
et: Otsi ja halda lehe sisu.

en: Filipino
et: Filipiini

en: Footer menu
et: Jaluse menüü

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine

en: Get the actual content from a content revision.
et: Hangi tegelik sisu redaktsioonist.

en: Entity Reference
et: Olemi viide

en: Displaying @start - @end of @total
et: Kuvatakse @start - @end / @total

en: Site branding
et: Saidi bränding

en: Primary admin actions
et: Peamised administraatori toimingud

en: User account menu
et: Kasutaja konto menüü

en: Find and manage content
et: Otsi ja halda sisu
