EPSCoR ERCore (8.x-1.12) - en to my translation catalogue (46 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Pages
my: စာမျက်နှာများ

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Register
my: မှတ်ပုံတင်ရန်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Categories
my: အမျိုးအစားများ

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Number
my: နံပါတ်

en: Country
my: နိုင်ငံ

en: Link
my: အချိတ်အဆက် (အခြားစာမျက်နှာတစ်ခုခုသို့ ဆက်သွယ်ထားခြင်း)

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Name
my: အမည်

en: Book
my: စာအုပ်

en: Help
my: အကူအညီ

en: Unknown
my: မသိနိုင်သော

en: Picture
my: ရုပ်ပုံ

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Content type
my: အကြောင်းအရာအမျိုးအစား

en: Page title
my: စာမျက်နှာ၏ ခေါင်းစဉ်

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: Count
my: ရေတွက်

en: Address
my: လိပ်စာ

en: Other
my: အခြား

en: Last
my: နောက်ဆုံး

en: Full
my: အပြည့်အစုံ

en: Authored on
my: ရေးသားချိန်

en: First
my: ပထမ

en: author
my: စာရေးသူ

en: Completed
my: ပြီးဆုံးပါပြီ

en: ,
my: .

en: Citation
my: ရည်ညွှန်းချက်

en: Abbreviation
my: အတိုကောက်

en: - All -
my: - အားလုံး -

en: Main page content
my: အဓိကစာမျက်နှာပါ အကြောင်းအရာ

en: Filipino
my: ဖိလပိုင်ဘာသာစကား
