EPSCoR ERCore (8.x-1.13) - en to mg translation catalogue (16 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Body
mg: Votoatiny

en: Pages
mg: Takelaka

en: Status
mg: Toetra

en: Register
mg: Hisoratra anarana

en: Operations
mg: Hatao

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Type
mg: Karazana

en: Author
mg: Mpamorona

en: Description
mg: Andinindininy

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: Help
mg: Fanampiana

en: User
mg: Mpampiasa

en: Filter
mg: Sivana

en: No content available.
mg: Tsy mbola misy zavatra azo aseho.
