EPSCoR ERCore (8.x-1.13) - en to sr translation catalogue (37 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Body
sr: Главни текст

en: Status
sr: Статус

en: Operations
sr: Операције

en: Content
sr: Садржај

en: Type
sr: Tип

en: Author
sr: Аутор

en: Description
sr: Опис

en: Categories
sr: Категорије

en: Edit
sr: Измени

en: Date
sr: Датум

en: Number
sr: Број

en: Country
sr: Земља

en: Name
sr: Име

en: Default
sr: Подразумевано

en: Archive
sr: Архива

en: Component
sr: Компонента

en: Total
sr: Укупно

en: Components
sr: Компоненте

en: ID
sr: ИД

en: User
sr: Корисник

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Page title
sr: Наслов стране

en: Block
sr: Блок

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Promoted to front page
sr: Постави на насловну страну

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Completed
sr: Завршено

en: Unpublished
sr: Необјабљено

en: Main navigation
sr: Главна навигација

en: Your virtual face or picture.
sr: Ваше витуелно лице или фотографија.

en: Breadcrumbs
sr: Навигација са путањом

en: Status messages
sr: Статусне поруке

en: Main page content
sr: Главни садржај странице

en: Site branding
sr: Лого

en: User account menu
sr: Мени корисничког налога

en: Find and manage content
sr: Нађи и управљај садржајем
