EPSCoR ERCore (8.x-1.17) - en to kk translation catalogue (45 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Body
kk: Мазмұны

en: Pages
kk: Беттер

en: Status
kk: Жағдайы

en: Register
kk: Тіркеу

en: Operations
kk: Операциялар

en: Content
kk: Контент

en: Totals
kk: Нәтижелер

en: Type
kk: Тип

en: Author
kk: Автор

en: Description
kk: Сипаттама

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Date
kk: Датасы

en: Reset
kk: Ысыру

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Number
kk: Саны

en: Link
kk: Сілтеме

en: Image
kk: Сурет

en: Category
kk: Категория

en: Name
kk: Аты

en: Book
kk: Кітап

en: Help
kk: Көмек

en: Default
kk: Стандартты

en: Unknown
kk: Белгісіз

en: Attachment
kk: Тіркеме

en: Picture
kk: Сүрет

en: User
kk: Пайдаланушы

en: All
kk: Барлық

en: Active
kk: Белсенді

en: Page title
kk: Парақ тақырыбы

en: Block
kk: Блок

en: Page
kk: Бет

en: Drupal
kk: Друпал

en: Published
kk: Жарияланған

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Location
kk: Орналасуы

en: Promoted to front page
kk: Басты параққа шығарылған

en: Last access
kk: Соңғы қатынас

en: Count
kk: Саны

en: Other
kk: Басқа

en: Authored on
kk: Уақыты

en: No content available.
kk: Контент жоқ.

en: Abbreviation
kk: Аббревиатура
