EPSCoR ERCore (8.x-1.19) - en to km translation catalogue (44 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Body
km: តួ

en: Pages
km: ទំព័រ

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Content
km: មាតិកា

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: None
km: គ្មាន

en: Number
km: លេខ

en: Link
km: តំណ

en: Category
km: ប្រភេទ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Book
km: សៀវភៅ

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Unknown
km: មិន​ស្គាល់

en: Attachment
km: ​ឯកសារ​ភ្ជាប់

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Content type
km: ប្រភេទ​មាតិកា

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: All
km: ទាំងអស់

en: Active
km: សកម្ម

en: Block
km: ប្លុក

en: Page
km: ទំព័រ

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Filter
km: តម្រង

en: Location
km: ទីតាំង

en: Last access
km: ចូលដំណើរការ​ចុងក្រោយ

en: Count
km: រាប់

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: Authored on
km: និពន្ធ​នៅ

en: Dates
km: កាល​បរិច្ឆេទ

en: No content available.
km: គ្មា​ន​មាតិកា​ទេ​ ។

en: Parent ID
km: លេខ​សម្គាល់​មេ

en: Collaboration
km: កិច្ច​សហការ

en: Find and manage content.
km: ស្វែង​រក និង​គ្រប់​គ្រង​មាតិកា ។

en: Filipino
km: ហ្វីលីពីន
